Az órarend-változtatás jogát fenntartjuk, változás esetén nem áll módunkban a bérletek árát visszafizetni.

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Power Yoga07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
Step-kondicionáló07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
Gerinctréning07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
Köredzés07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
Bodyrope07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
+KONDI
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Bodyrope09.00 - 10.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
10.00 - 11.00 Köredzés10.00 - 11.00
Sas Eszter
Gerinctréning10.00 - 11.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Zsírégető10.00 - 11.00
Sas Eszter
INTERVALL
Total Body Köredzés10.00 - 11.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
Alakformáló10.00 - 11.00
MARCSI/ZSÓFI
Step paddal
Köredzés10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00 Dinamikus Jóga11.00 - 12.00
MARCSI/ZSÓFI
12.00 - 13.00 Alakformáló12.00 - 13.00
Jakab Gabriella “GABI”
Steppel
Bodyrope12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Basic Step12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Step-kondicionáló12.00 - 13.15
Vincze Ilona “ICA”
75 perc 1 óra áráért!!
13.00 - 14.00 Gerinctréning13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Gerinctréning13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Mélyizom Torna15.00 - 16.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
16.00 - 17.00 Zsírégető16.00 - 17.00
Sas Eszter
INTERVALL
17.00 - 18.00 Alakformáló17.00 - 18.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló17.00 - 18.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alexandra “SZANDY”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alexandra “SZANDY”
Dinamikus Jóga17.00 - 18.00
Kiss Mária “MARCSI”
18.00 - 19.00 Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Zsírégető18.00 - 19.00
Tóth Lídia “LIDI”
Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Zsírégető18.00 - 19.00
Lakner Alexandra “SZANDY”
Köredzés18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
19.00 - 20.00 Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
20.00 - 21.00 Body Art, Deep Work20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Gerinctréning20.00 - 21.00
Márton Melinda “MELCSI”
Alakformáló20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Újdonság
Alakformáló20.00 - 21.00
Tóth-Csizmarik Szilvia
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

SZOMBAT

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
15.00 - 16.00 Mélyizom Torna15.00 - 16.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
Click on the class name to get additional info

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Power Yoga07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
08.00 - 09.00
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
20.00 - 21.00 Body Art, Deep Work20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Total Body Köredzés10.00 - 11.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Click on the class name to get additional info

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Köredzés07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Köredzés10.00 - 11.00
Sas Eszter
Köredzés10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Köredzés18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00 Dinamikus Jóga11.00 - 12.00
MARCSI/ZSÓFI
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Dinamikus Jóga17.00 - 18.00
Kiss Mária “MARCSI”
Click on the class name to get additional info

PÉNTEK

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00 Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Click on the class name to get additional info

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Click on the class name to get additional info
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Bodyrope07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
+KONDI
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Bodyrope09.00 - 10.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Bodyrope12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Click on the class name to get additional info

KEDD

SZERDA

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Alakformáló10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
Alakformáló10.00 - 11.00
MARCSI/ZSÓFI
Step paddal
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Alakformáló12.00 - 13.00
Jakab Gabriella “GABI”
Steppel
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Alakformáló17.00 - 18.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló17.00 - 18.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alexandra “SZANDY”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alexandra “SZANDY”
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Alakformáló20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Újdonság
Alakformáló20.00 - 21.00
Tóth-Csizmarik Szilvia
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Zsírégető10.00 - 11.00
Sas Eszter
INTERVALL
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Zsírégető16.00 - 17.00
Sas Eszter
INTERVALL
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Zsírégető18.00 - 19.00
Tóth Lídia “LIDI”
Zsírégető18.00 - 19.00
Lakner Alexandra “SZANDY”
Click on the class name to get additional info

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00 Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Step-kondicionáló07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Step-kondicionáló12.00 - 13.15
Vincze Ilona “ICA”
75 perc 1 óra áráért!!
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Gerinctréning07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Gerinctréning10.00 - 11.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Gerinctréning13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Gerinctréning13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Gerinctréning20.00 - 21.00
Márton Melinda “MELCSI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00 Basic Step12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Click on the class name to get additional info

PÉNTEK