Fitness terem Budapest

Az órarend-változtatás jogát fenntartjuk, változás esetén nem áll módunkban a bérletek árát visszafizetni.

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Power Yoga07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
Step-kondicionáló07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
Gerinctréning07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
Köredzés07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
Bodyrope07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
+KONDI
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Alakformáló09.00 - 10.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
10.00 - 11.00 Alakformáló10.00 - 11.00
Tóth Lídia “LIDI”
Mélyizom Torna10.00 - 11.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
Has-Láb-Fenék10.00 - 11.00
Tóth Lídia “LIDI”
Total Body Köredzés10.00 - 11.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
Zsírégető10.00 - 11.00
MARCSI/ZSÓFI
Köredzés10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00 Dinamikus Jóga11.00 - 12.00
MARCSI/ZSÓFI
12.00 - 13.00 Alakformáló12.00 - 13.00
Jakab Gabriella “GABI”
Steppel
Bodyrope12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Intervall Zsírégető12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Step-kondicionáló12.00 - 13.15
Vincze Ilona “ICA”
75 perc 1 óra áráért!!
13.00 - 14.00 Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Mélyizom Torna15.00 - 16.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Alakformáló17.00 - 18.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló17.00 - 18.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Dinamikus Jóga17.00 - 18.00
Kiss Mária “MARCSI”
18.00 - 19.00 Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Intervall Zsírégető18.00 - 19.00
Tóth Lídia “LIDI”
Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Intervall Zsírégető18.00 - 19.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Köredzés18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
19.00 - 20.00 Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
20.00 - 21.00 Body Art, Deep Work20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Gerinctréning20.00 - 21.00
Márton Melinda “MELCSI”
Alakformáló20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Újdonság
Alakformáló20.00 - 21.00
Tóth Lídia “LIDI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

SZOMBAT

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Mélyizom Torna10.00 - 11.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Mélyizom Torna15.00 - 16.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Power Yoga07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
08.00 - 09.00
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
20.00 - 21.00 Body Art, Deep Work20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Total Body Köredzés10.00 - 11.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Click on the class name to get additional info

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Köredzés07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Köredzés10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Köredzés18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Click on the class name to get additional info

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00 Dinamikus Jóga11.00 - 12.00
MARCSI/ZSÓFI
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Dinamikus Jóga17.00 - 18.00
Kiss Mária “MARCSI”
Click on the class name to get additional info

PÉNTEK

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00 Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Click on the class name to get additional info

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Has-Láb-Fenék10.00 - 11.00
Tóth Lídia “LIDI”
Click on the class name to get additional info

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Bodyrope07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
+KONDI
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Bodyrope12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Click on the class name to get additional info

SZERDA

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
09.00 - 10.00 Alakformáló09.00 - 10.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
10.00 - 11.00 Alakformáló10.00 - 11.00
Tóth Lídia “LIDI”
Alakformáló10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Alakformáló12.00 - 13.00
Jakab Gabriella “GABI”
Steppel
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Alakformáló17.00 - 18.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló17.00 - 18.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Alakformáló20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Újdonság
Alakformáló20.00 - 21.00
Tóth Lídia “LIDI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00 Intervall Zsírégető12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Intervall Zsírégető18.00 - 19.00
Tóth Lídia “LIDI”
Intervall Zsírégető18.00 - 19.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Click on the class name to get additional info

KEDD

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00 Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Step-kondicionáló07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Step-kondicionáló12.00 - 13.15
Vincze Ilona “ICA”
75 perc 1 óra áráért!!
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Gerinctréning07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Gerinctréning20.00 - 21.00
Márton Melinda “MELCSI”
Click on the class name to get additional info

KEDD

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Zsírégető10.00 - 11.00
MARCSI/ZSÓFI
Click on the class name to get additional info

SZOMBAT