Az órarend-változtatás jogát fenntartjuk, változás esetén nem áll módunkban a bérletek árát visszafizetni.

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Step-kondicionáló07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
Gerinctréning07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
Funkcionális köredzés07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
Bodyrope07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
+KONDI
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Alakformáló10.00 - 11.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Mélyizom Torna10.00 - 11.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
Has-Láb-Fenék10.00 - 11.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Alakformáló10.00 - 11.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
Zsírégető10.00 - 11.00
MARCSI/ZSÓFI
Köredzés10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00 Dinamikus Jóga11.00 - 12.00
MARCSI/ZSÓFI
Totál brutál11.00 - 12.30
Neducza Judit “JUCI”
Fél óra ráfizetés szükséges, vagy fél alkalom a bérletről.Havi bérlet esetén nincs ráfizetés.
12.00 - 13.00 Zsírégető12.00 - 13.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Alakformáló12.00 - 13.00
Jakab Gabriella “GABI”
Steppel
Step-kondicionáló
(Funkcionális)
12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Zsírégető12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Step-kondicionáló12.00 - 13.30
Vincze Ilona “ICA”
Fél óra ráfizetés szükséges, vagy fél alkalom a bérletről.Havi bérlet esetén nincs ráfizetés.
13.00 - 14.00 Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Alakformáló15.00 - 16.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Alakformáló17.00 - 18.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Zsírégető17.00 - 18.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Dinamikus Jóga17.00 - 18.00
Kiss Mária “MARCSI”
18.00 - 19.00 Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Alakformáló18.00 - 19.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Funkcionális zsírégető step18.00 - 19.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Köredzés18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
19.00 - 20.00 Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
20.00 - 21.00 Body Art, Deep Work20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Gerinctréning20.00 - 21.00
Márton Melinda “MELCSI”
Alakformáló20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Újdonság
Alakformáló20.00 - 21.00
Tóth Lídia “LIDI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

SZOMBAT

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Mélyizom Torna10.00 - 11.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
Mélyizom Torna13.00 - 14.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00 Totál brutál11.00 - 12.30
Neducza Judit “JUCI”
Fél óra ráfizetés szükséges, vagy fél alkalom a bérletről.Havi bérlet esetén nincs ráfizetés.
12.00 - 13.00
Click on the class name to get additional info

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
20.00 - 21.00 Body Art, Deep Work20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Köredzés10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Köredzés18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Click on the class name to get additional info

PÉNTEK

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00 Dinamikus Jóga11.00 - 12.00
MARCSI/ZSÓFI
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Dinamikus Jóga17.00 - 18.00
Kiss Mária “MARCSI”
Click on the class name to get additional info

PÉNTEK

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00 Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Zumba19.00 - 20.00
Ádori Anita “ANITA”
Click on the class name to get additional info

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Has-Láb-Fenék10.00 - 11.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Click on the class name to get additional info

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Bodyrope07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
+KONDI
Click on the class name to get additional info

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Alakformáló10.00 - 11.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Alakformáló10.00 - 11.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló10.00 - 11.00
Neducza Judit “JUCI”
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Alakformáló12.00 - 13.00
Jakab Gabriella “GABI”
Steppel
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Alakformáló15.00 - 16.00
Pankotai Bernadett “BETTI”
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Alakformáló17.00 - 18.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Alakformáló17.00 - 18.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
18.00 - 19.00 Alakformáló18.00 - 19.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Alakformáló20.00 - 21.00
Vincze Ilona “ICA”
Újdonság
Alakformáló20.00 - 21.00
Tóth Lídia “LIDI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00 Zsírégető12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Zsírégető17.00 - 18.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Click on the class name to get additional info

KEDD

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Click on the class name to get additional info
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Click on the class name to get additional info
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00 Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Zsírégető step + has19.00 - 20.00
Vincze Ilona “ICA”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Step-kondicionáló07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Step-kondicionáló
(Funkcionális)
12.00 - 13.00
Kenyeres Judit “JUDIT”
Step-kondicionáló12.00 - 13.30
Vincze Ilona “ICA”
Fél óra ráfizetés szükséges, vagy fél alkalom a bérletről.Havi bérlet esetén nincs ráfizetés.
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Step-kondicionáló18.00 - 19.00
Neducza Judit “JUCI”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00 Funkcionális zsírégető step18.00 - 19.00
Jakab Zsófia “ZSÓFI”
Click on the class name to get additional info

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Funkcionális köredzés07.00 - 08.00
Neducza Judit “JUCI”
Click on the class name to get additional info

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00 Gerinctréning07.30 - 08.30
Müller Judit “JUDIT”
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Gerinctréning20.00 - 21.00
Márton Melinda “MELCSI”
Click on the class name to get additional info

KEDD

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Click on the class name to get additional info
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00 Zsírégető10.00 - 11.00
MARCSI/ZSÓFI
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 Zsírégető12.00 - 13.00
Lakner Alekszandra “SZANDY”
Click on the class name to get additional info

HÉTFŐ

SZOMBAT

Megosztás